Alternative-metal група з Рівного FARINHATE презентувала нове відео

Океан” – пісня, яка увійшла до альбому “Нова Ера“, випущеного ще в березні 2016-го.

Альбом створювався впродовж декількох років, довго перероблявся, переписувався, розсварював всіх і знову мирив. Ми з боєм видали його, отримали багато різного досвіду впродовж процесу творення, але до сьогоднішнього дня залишався якийсь клубок недосказаного. Цим кліпом ми хочемо закрити історію “Нової Ери“, голосно, щоб повертатись не було причин, щоб рухатись далі ще впевненіше.

Ідея пісні і кліпу проста – кругообіг буття і часу. Цикл життя ніколи не закінчується, як не закінчується безперервна циркуляція речовин між сушею та Світовим океаном.

Головним героєм кліпу став Юрій Ойцюсь – рівненський активіст та головний ідеолог Городища Оствиця – парку історичної реконструкції, який відтворює атмосферу часів Давньої Русі.

Городище Оствиця розташоване на березі озера Басів Кут у місті Рівне, його і використали як основну локацію для зйомок сюжету кліпу. Це прекрасне місце, в якому щороку з’являється все більше і більше історичних об’єктів, дуже хотілось розповісти про нього всій Україні.

Юрій ідеально увійшов в образ суворого давньогрецького Харона, а рівненська Устя тимчасово перетворилась у підземний Стікс. Оболам, які герої передають Харону в кінцівці своєї мандрівки, справді більше 2 тисяч років, їх люб’язно надав нам в оренду місцевий нумізмат і шукач старовини.

Втілив ідею в життя наш друг Валерій Стратюк (студія Stay in Focus). Цей неймовірний чувак став не лише головним режисером, а й займався вибором локацій, сценарієм, монтажем, коліркорекцією, налаштуванням світла, безкінечними правками і тд і тп. Наша співпраця з ним продовжується: наприкінці серпня ми вже відзняли купу кадрів на інший, абсолютно новий трек, який плануємо випустити всередині осені, а незабаром перейдемо до реалізації чергових наших завжди туманних, але прекрасних задумів.

FARINHATE:

  • Олексій Дивачевський – вокал
  • Олексій Семещук – вокал
  • Олександр Себестьянович – бас
  • Вадим Ільченко – гітара
  • Дмитро Філіпчук – гітара
  • Максим Вишневський – барабани

Головна локація: городище Оствиця

Дякуємо всім, хто допоміг створити цю відеороботу:

Валерій Стратюк, Студія Stay in Focus, Генадій Фіськов, Дмитро Збирун, Женя Фіськович, ITV Media Group, Сергій Гупаленко, Магазин https://bigggsale.com, Юрій Ойцюсь, Анастасія Бондар, Наталя Ільченко, Дмитро Богуш, Вадим Мулявка та багатьом-багатьом іншим, які виручали, допомагали, надихали, не заважали, критикували та надавали усьому цьому сенс.