alyona alyona стала першою українською виконавицею, яку запросили до участі в проєкті COSMO Machiavelli Sessions

Відома українська реперка alyona alyona стала новою амбасадоркою Spotify EQUAL

У межах проєкту COSMO Machiavelli Sessions, який є частиною подкасту Machiavelli про реп та політику, вийшло відео на пісню «Коли ховають молодих» у виконанні alyona alyona під акомпонемент живого оркестру.

«Сесії Макіавеллі» — політично-реперський проєкт. Його учасники — виконавці з усього світу, чий голос висвітлює значущі соціально-політичні зміни в суспільстві. За задумом, артисти виконують свої пісні з важливим підтекстом у супроводі оркестру. Рік тому на YouTube каналі COSMO Machiavelli Sessions вийшло відео за участі Jorja Smith

Третій сезон проєкту, до якого долучилася і alyona alyona, був записаний у Klaus-von-Bismarck-Saal Westdeutscher Rundfunk у Кельні, у вересні 2022 року, разом із оркестром WDR Rundfunkorchester Köln.

alyona alyona стала першою українською виконавицею, яку запросили до участі в проєкті COSMO Machiavelli Sessions

«Коли ховають молодих» — пісня, яка стала частиною музичного мистецького проєкту «Так працює пам’ять», ініційованого журналістом та громадським діячем Русланом Горовим. Виконавиця написала її у 2020 році і, так само як і сотні інших українських виконавців, присвятила пам’яті 15-річного Данила Дідика та всім, хто віддав своє життя в боротьбі за незалежність України, починаючи з 2014 року.

«Я завжди радію кожній можливості показати українську музику для європейської спільноти і говорити про щось важливе.

Ми обговорювали з COSMO Machiavelli Sessions декілька пісень, але вони обрали саме цю, оскільки розділяють біль втрати українських людей і також намагаються сприяти тому, щоб Європа всіляко допомагала Україні боротися, звільнювати свої землі від загарбника.

Це не новий мій трек, але в такому звучанні кожен буде чути його вперше. Послухайте “Коли ховають молодих” і пригадайте тих, кого вже немає з нами, тих, хто поклав життя заради волі, свободи і миру в Україні, починаючи з 2014 року», — ділиться подробицями alyona alyona та закликає згадати тих, хто поклав своє життя за нашу спільну перемогу.

За даними офісу Генерального прокурора, станом на середину грудня 2022 року понад 1313 дітей в Україні постраждали внаслідок повномасштабної збройної агресії росії: з них 450 дітей загинули та понад 863 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Цими вихідними, внаслідок теракту в Дніпрі, загинула 15-річна Марія Лебедь та ще двох дітей. Цинізм ворога не знає меж…і з криком у грудях, всесвіт затих, коли ховають молодих…