ANGELA: нова “зірка” випустила третій хіт за рік

ANGELA: нова зірка випустила третій хіт за рік

Осінь 2023 року стала вкрай активною для представників українського шоубізнесу, більшість із яких підготували чимало релізів і перформенсів. До категорії активних артистів приєдналася і нова “зірка” — ANGELA, яка 28 вересня презентувала свій сингл «В оригіналі». 

За короткий термін артистка випустила одразу два хіти: «Твої очі» та «Відпусти». Обидва трека стали успішними на радіо, де їх почули мільйони слухачів по всій країні. 

Осінь 2023 року пройде для ANGELA під слоганом «В оригіналі». Артистка працювала над піснею майже все літо, і певна, що слухачу цей трек прийдеться до смаку. 

«Це мій найбільш різкий сингл, який зрозумілий кожній дівчині та деяким категоріям хлопців. Ця пісня про минулі відносини, які ти вже відпустила та змирилася з тим, що не вдалося побудувати щасливий союз. Але водночас, ти відчуваєш злість, смуток та маєш образи. У цьому стані, ми, як правило, йдемо відпочивати, випивати та танцювати, щоб витанцювати образи. Саме про такі ситуації та почуття цей трек. Я думаю, кожна доросла людина зрозуміла про що я», — розповідає співачка. 

Також Angela відзняла кліп на свій новий сингл. Робота вийде вже в жовтні та з’явиться на всіх телеканалах і стрімінгових майданчиках. 

«Це буде крута робота. Певна, що багатьом відгукнеться моя історія і можливо допоможе пережити розрив, а головне зрозуміти, що все краще вас ще чекає попереду», — розповіла співачка про свою нову роботу.