ANGELA розповіла, як почати нове життя та залишити невдачі минулого у пісні “Холодне місто”

ANGELA розповіла, як почати нове життя та залишити невдачі минулого у пісні "Холодне місто"

Співачка ANGELA розкриває таємницю, як почати нове життя та залишити біль та невдачі минулого у новому кліпі «Холодне місто». За словами виконавиці, кліп обіцяє занурити глядачів у містичну атмосферу та захоплюючі емоції.

Кліп “Холодне місто” – це історія дівчини, що залишилась одна в яскравому, але холодному місті. Вона хвилюється та проживає розлуку, відпускає свої почуття. На екрані ми бачимо перевтілення від суму і розпачу до веселощів та танців.

“Тиждень потужної роботи, щоб якомога краще передати настрій та емоції пісні.Ми з командою тиждень знімали матеріал, це була важка робота. Працювали майже цілодобово, результат того вартий.але вийшла надзвичайно красива історія! Як на мене, моїм слухачам вона має сподобатися. Це була надзвичайна подорож для мене та всієї моєї команди. Ми намагалися створити щось особливе, щоб кожен зміг відчувати магію та емоційну глибину відеокліпу. Він обіцяє бути найбільш масштабним у моїй кар’єрі”, – заявила ANGELA.

Кліп «Холодне місто» обіцяє потрапити в топи цього рокустати одним з найвизначніших відео цього року, зайнявши особливе місце в серцях прихильників, захоплюючи серця шанувальників музики та мистецтва.

“Треба відпускати тих, хто не тримає. Не хапайтеся за минуле, яке лише зв’язує рукиробить боляче та не дає рухатися вперед. Я хочу передати своїй аудиторії послання, що найцінніше для кожного з насголовне – це те, що ми є самі у себе. А кохання завжди приходить несподіванно. Кохання не треба шукати,” – пояснила зірка.

Нагадаємо, LESAN присвятив новий трек «Побажай удачі» всім українським сім’ям.