Katarina презентує дебютний сольний трек про повагу та любов до себе

Katarina презентує дебютний сольний трек про повагу та любов до себе

Співачка Katarina презентує свій перший сольний трек “1аз, 2ва, 3ри”, головним меседжем якого є самоповага та любов до себе.

“Коли я розповіла історію свого невзаємного кохання Потапу, то ми вирішили взяти цей досвід за основу треку. Адже багато жінок перебувають у стосунках, де майже кожна переживала болісне розставання.” – ділиться Katarina.

Після дебютної роботи з відомим українським автором та репером Потапом синглу “Рай де?“, який потрапив до музичних трендів YouTube та отримав позитивні відгуки у слухачів, Katarina презентує свій перший сольний доробок “1аз, 2ва, 3ри”. Зведення треку відбувалось на професійній студії США. 

Головний посил треку: підтримати і мотивувати інших жінок, ніколи не опускати руки, не втрачати віру в себе та свої сили, продовжувати рухатися вперед та ставати кращою версією себе.

“Ця пісня відображає мої особисті переживання, адже кожен з нас хоча б раз переживав емоції розставання. Та попри біль, ми йдемо далі. Важливо пам’ятати, що навіть у складних життєвих обставинах — ми маємо себе. Сподіваюсь, цей трек стане нагадуванням, як важливо відчувати і цінувати власну унікальність та силу,” – ділиться виконавиця.

“1аз, 2ва, 3ри” – це не лише пісня про самоповагу, але й про важливість відданості самому собі. В умовах, коли ми часто забуваємо про себе, цей трек нагадує, що справжня краса починається всередині нас. Цей трек про любов до себе, навіть у важкі моменти, коли серце розбите.

Нагадаємо, Masha Danilova поділилася творчими планами на майбутнє та розповіла, як Instagram блокує за активну позицію.