Анна Добриднєва присвятила пісню всім українським дітям, які через війну втратили своє дитинство

Анна Добриднєва присвятила пісню всім українським дітям, які через війну втратили своє дитинство

Анна Добриднєва присвятила пісню всім українським дітям, які через війну втратили своє дитинствоАнна Добриднєва присвятила пісню всім українським дітям, які через війну втратили своє дитинство

“Під час цієї страшної війни, російські окупанти безбожно руйнують і грабують наші українські землі. Вбиваюсь цивільних, катують, ґвалтують…А ще вони вкрали святе – вкрали дитинство у наших дітлахів. Багато дітей залишилося без домівок, втратили батьків і рідних. Діти ховаються в бомбосховищах, змушені виїжджати за кордон або тікати в інші міста. Не можна стримати сліз, коли дитина стоїть біля могили матері, похованої скороруч на власному подвір‘ї окупованого і зруйнованого міста. Не можна стримати сліз, коли на переповненому вокзалі перелякана малеча обіймає улюблену іграшку і тягне її в евакуаційний потяг. Як єдину згадку про справжнє дитинство. Сподіваюся, ви відчуєте те ж саме, що відчувала я, коли писала цю пісню. Відправте друзям та рідним. Я вас люблю. Рятуйте дітей, які постраждали через війну. Допомагайте дитячим лікарням на благодійній платформі dobro.ua “ *статистика на 47-й день війни: 

В результаті повномасштабної війни в Україні, яку розв’язала Росія, 4000000 дітей стали вимушеними перенаселеннями (це половина дітей України!), у них більше немає свого дому. Пошкоджено або знищено понад 300 навчальних закладів і стільки ж лікарень. Понад 121 тисяча українських дітей було незаконно вивезено окупантами. Постраждали понад 500 дітей. При цьому 177 дітей загинуло та понад 330 отримали поранення.