Ivan NAVI та KRUTЬ презентували спільну роботу

Ivan NAVI та KRUTЬ презентували спільну роботу

Більш як 40 днів минуло з часу військового вторгнення росії в Україну і початку повномасштабної війни в нашій країні. За офіційними даними понад 11 мільйонів людей змушені були тимчасово або назавжди покинути власні домівки. Більш як 4 мільйонів українців переїхали в безпечні місця за кордон. Українці щодня змушені рятуватись з гарячих точок від агресії російських окупантів.

Кожна втрата наших людей – це біль, який є відкритою раною в серцях українців.

Стрілецька пісня “Журавлі” (“Чуєш, брате мій“) була написана Богданом Лепким в 1910 році. Вона асоціювалась з українцями, які змушені були покидати рідний край. Також цю пісню виконували наші діди та прадіди в пам’ять про вбитих побратимів січових стрільців.

Ivan NAVI: «Я пам’ятаю з дитинства як цю пісню співав мій прадід, що також пройшов війну. Він був Січовим Стрільцем. Це була така тягуча тужлива пісня, яка передавала всю тугу його душі за побратимами, які загинули на війні, за друзями, які змушені були виїхати за океан, рятуючись від катувань та звірств. Після 24 лютого ця пісня раною зазвучала і всередині мене. Я вдячний Марині Круть та вокальному квартету LeVoice за спільну творчість і нове прочитання цієї пісні. Слава Україні! Переможемо!»