Анна Трінчер відпочиває перед презентацією кліпу “По губам”

Анна Трінчер відпочиває перед презентацією кліпу "По губам"

Анна Трінчер відпочиває перед презентацією кліпу "По губам"

Анна Трінчер відпочиває перед презентацією кліпу “По губам”. Аби набратися сил перед відповідальним івентом, співачка, актриса та блогерка вирушила на відпочинок до Чорногорії.

Анна Трінчер відпочиває перед презентацією кліпу "По губам"

Анна Трінчер знаходиться в постійному русі та живе в ритмі non-stop. Тому вона рідко дозволяє собі відпочинок, повний релаксу.

Попереду в Трінчер — презентація нового відео “По губам”. На початку вересня співачка розкриє всі подробиці, а сьогодні — ділиться частинкою літнього вайбу Чорногорії, який днями обіцяє привезти в Україну.

Анна Трінчер: “Тут усе навколо — як картинки з Pinterest, максимально атмосферне й фотогенічне! Ми щодня проходимо гірським серпантином: це неймовірно красиво, заворожуюче і взагалі +1 до варіанту ненудного кардіо. Чорногорія просто створена для повноцінного і (що теж важливо!) смачного відпочинку! Тут, до речі, можна і пошопитися від душі… Але наша компанія ніяк до цієї справи не добереться. Нема коли! Ніколи б не повірила, що таке можу сказати”.

У своєму Instagram Аня поділилася кількома фото без фільтрів — й отримала величезну кількість компліментів від фоловерів.