Перший сольний концерт Diana Gloster на НСК Олімпійський”

Перший сольний концерт Diana Gloster на НСК Олімпійський

Перший сольний концерт Diana Gloster на НСК Олімпійський

Вечірка-сюрприз на честь Дня Народження топового інфлюєнсера Diana Gloster відбулась на найбільшому майданчику Києва та найзаповітнішому місці для співачки, на НСК Олімпійському.  

Грандіозну авантюру для співачки підготували її друзі, Аніта Соловей та Тетяна Терехова. Діана весь день не здогадувалася про сюрприз, вона їхала в машині в навушниках та пов’язці та практично телепортувалася на стадіон. Дівчину привіз її молодий чоловік на місце сюрпризу та з зав’язаними очима пролунало головне питання вечора: «Ді, яка в тебе найбільша мрія?» 

«Зібрати Олімпійський» – впевнено відповіла Diana Gloster. 

«Як зустрінеш цей рік, так ти його і проведеш, в твоїх руках завжди буде це (мікрофон), твої вуха завжди будуть чути це (оплески)» – сказала вступне слово Аніта Соловей.   

Вечірка пройшла у колі найближчих людей, які пов’язані з Діаною в різних сферах її життя. На вечірку мрії прийшли медійні гості та друзі співачки: Jerry Heil, Катя Корецька, Раміна Есхакзай, Євген Пронін, Таня Пренткович, Аніта Соловей, Ніка Медісан, Таня Могила, Євген Ковтуненко, Верноніка Синица, Алена Поддубна та інші.  

Diana Gloster провела свій перший сольний концерт на найбільшому майданчику Києва, виконала свій хітовий літній трек «Танцуй меня» і для найближчих людей привідкрила новий альбом, який планує випускати вже цієї осені.