Аріна Домскі презентувала другий студійний альбом “Gloria”

Аріна Домскі презентувала другий студійний альбом "Gloria"

Аріна Домскі, українська виконавиця жанру classical crossover, представила свій другий студійний альбом “Gloria”, який був записаний ще до війни.  В альбом увійшли 8 композицій українською, італійською та на латині. 

Я планувала випустити альбом “Gloria” ще навесні 2022 року, але війна зруйнувала всі плани. Довгий час я навіть не згадувала про нього. Вся моя музична діяльність була сконцентрована виключно на волонтерських концертах. Але глядачі після виступу мене запитували, де вони можуть завантажити ці пісні. І я вирішила, що зараз настав час альбому не лише дарувати музичну насолоду, але й допомагати своїй країні. Тому 100% прибутку протягом цього року, який альбом збере на музичних платформах, будуть передані українській благодійній організації  Stand with Ukraine”, – розповідає артистка.

До альбому увійшла колискова  “Ой ходить сон”. Цікаво, що на концертах артистка розповідає історію про те, як хор Олександра Кошиця вперше виконав цю колискову в Нью-Йорку. Там був молодий Гершвін, який надихнувся українською музикою та потім вона лягла в основу відомого хіта “Summertime”. 

Аріна Домскі за рік війни гастролювала Європою і Америкою, збираючи гроші на адресну допомогу українським військовим. На концертах співачка, в репертуарі якої є пісні італійською, на латині, робить акцент на українській музиці, популяризуючи нашу культуру. Так, наприкінці минулого року артистка виступила в Нью-Йорку на площі Times Square та заспівала “Молитву за Україну” Миколи Лисенка. 

Аріна Домскі презентувала другий студійний альбом "Gloria"

 “Моя музика дозволяє мені бути зрозумілою для іноземного слухача, це велика перевага жанру classical crossover. Але зараз я роблю акцент на просуванні саме української класичної музики.  І це таке неймовірне відчуття єднання, коли українці, американці, європейці збираються разом та співають “Молитву за Україну” чи наш гімн. Зізнаюся, що таких сильних відчуттів у мене не було на жодному з концертів. Це неймовірний прояв любові до своїх людей та країни”, – ділиться Аріна.

Всі гроші, які були зібрані з концерту на Times Square пішли на протезування українських військових, які проходять реабілітацію в США.