NK | Настя Каменських випустила колаборацію з українським брендом GEPUR

NK | Настя Каменських випустила колаборацію з українським брендом GEPUR

Спеціально до старту туру українськими містами “Я — Україна” NK створила унікальну колекцію-символ в колаборації з українським брендом одягу GEPUR. 

Настя Каменських з початку існування сольного проєкту NK показувала свою багатогранність та виступала на найбільших концертних майданчиках світу, випускаючи пісні різними мовами.  Та якою б мовою не співала артистка — англійською чи іспанською, в її піснях завжди є елементи української ідентичності.

Цінності та послання, які лежать в основі бренду GEPUR – це дарувати дівчатам яскраві емоції та любов. А в серці кожної дівчинки зараз живе любов до України!

Місія колекції NK by GEPUR — через одяг нагадати світу про свою українську ідентичність. Адже саме одяг — це вираження нашої внутрішньої сутності. 

Уся лінійка колекції виконана у білому кольорі, адже це не тільки колір миру та спокою, а й чистий аркуш, на якому можна написати свою історію віри в світле майбутнє українців. Тому всі речі прикрашені фірмовим синьо-жовтим принтом, в якому транслюються важливі символи: лялька-мотанка — давній український оберіг, який захищав душі наших пращурів від злих сил; дерево життя, що символізує розквіт нашої країни; мушля з узбережжя Маріуполя, яка стала уособленням стійкості нашої країни у боротьбі з ворогом; намисто як символ єдності та неподільності нашої держави; булава яка уособлює в собі мужність і незламність духу українського народу, що проливали кров за Батьківщину в боротьбі з ворогами за свободу.

“Одяг допомагає нам розкривати нові грані своєї особистості, доносити до оточуючих свої думки, настрої та переконання, — коментує NK. — Ми можемо транслювати те, що зараз у нас всередині, а в душі українців сьогодні — любов до України, прагнення свободи та незламна віра в світле майбутнє. На цих речах зображені ключові фрази з моєї пісні “Я — Україна”: “переможе любов”, “сильна нація” та інші, які, впевнена, відгукуються в серцях багатьох. Нам дійсно важливо зараз знати, що правда на нашому боці і вірити в тільки в найкраще”.

Концерти туру “Я — Україна”, якому присвячений випуск колекції NK by GEPUR, почнуться вже сьогодні. Сума з продажу кожного квитка йтиме на допомогу країні. Співачка присвячує свої виступи незламності України та сильному народу. Серед пісень, які звучатимуть у турі будуть усім улюблені хіти – «Тримай», «Обіцяю», «Почуття» і багато інших.Усі елементи NK by GEPUR можна буде придбати на концертах співачки у містах України, а також в онлайн-магазині GEPUR в оффлайн-магазинах. Частину прибутку з продажів колекції буде спрямовано на допомогу Україні.