Артур Боссо випустив кліп на новий сингл «Мені все до весни»

Артур Боссо презентував нову пісню та відео до неї. Нині сучасні технології витісняють реальне життя, стосунки стали віртуальними, а любов залежить від лайків та реакцій на stories. Побачення відбуваються через екрани телефонів, зустрічі з друзями обмежуються чатами в соціальних мережах, життя стає антисоціальним.

«За цими екранами телефонів та ідеальними картинками люди почали втрачати реальні почуття і емоції, присмак першого побачення, тактильних відчуттів, щирих поглядів очі в очі. Я вважаю, що навіть рік віртуального спілкування не зрівняється і з п’ятьма хвилинами живих дотиків і зустрічей. Особистий контакт — це не соціальні мережі. Саме цю важливу тему я хотів порушити у своїй відеороботі», — поділився Артур Боссо.

Головною героїнею кліпу «Мені все до весни» стала відома телеведуча Олена Філонова. Вже не вперше блогерка з’являється в кадрі кліпів Артура Боссо, що й наштовхує шанувальників на питання: “А чи не з’явилася в українському шоу-бізнесі нова пара?. Можливо, саме в цьому кліпі ми знайдемо відповідь на такий інтимний момент? Чи разом Філонова та Боссо, чи між ними тільки зароджуються теплі стосунки?

«Для мене честь і величезна гордість бути частиною кліпу з такою важливою в наш час соціальною темою. Дійсно, люди стали жити в екранах телефонів, перестали відчувати моменти реального життя і кайфувати від цього», —  поділилася Олена Філонова.

У кліпі також взяла участь відома українська телерадіоведуча Анна Свірідова

У сюжеті кліпу Артура Боссо «Мені все до весни» розгортається стандартна життєва ситуація, коли чоловік-холостяк приходить додому після важкого робочого дня і гортає стрічку інстаграма в пошуках тієї самої ідеальної…

«Для мене було дуже важливо показати, що наше життя може бути таким, як раніше. У тандемі з кліпмейкером Разміком Погосяном у відео ми показали сон, в якому немає місця соціальним мережам, а реальне спілкування є головним життєвим пріоритетом. Але всі приємні сни закінчуються і життя залишається лише в наших руках», — поділився Артур Боссо.