Артур Боссо випустив кліп на новий сингл «Мені все до весни»

Артур Боссо випустив кліп на новий сингл «Мені все до весни»

Артур Боссо випустив кліп на новий сингл «Мені все до весни»

Артур Боссо презентував нову пісню та відео до неї. Нині сучасні технології витісняють реальне життя, стосунки стали віртуальними, а любов залежить від лайків та реакцій на stories. Побачення відбуваються через екрани телефонів, зустрічі з друзями обмежуються чатами в соціальних мережах, життя стає антисоціальним.

«За цими екранами телефонів та ідеальними картинками люди почали втрачати реальні почуття і емоції, присмак першого побачення, тактильних відчуттів, щирих поглядів очі в очі. Я вважаю, що навіть рік віртуального спілкування не зрівняється і з п’ятьма хвилинами живих дотиків і зустрічей. Особистий контакт — це не соціальні мережі. Саме цю важливу тему я хотів порушити у своїй відеороботі», — поділився Артур Боссо.

Головною героїнею кліпу «Мені все до весни» стала відома телеведуча Олена Філонова. Вже не вперше блогерка з’являється в кадрі кліпів Артура Боссо, що й наштовхує шанувальників на питання: “А чи не з’явилася в українському шоу-бізнесі нова пара?. Можливо, саме в цьому кліпі ми знайдемо відповідь на такий інтимний момент? Чи разом Філонова та Боссо, чи між ними тільки зароджуються теплі стосунки?

«Для мене честь і величезна гордість бути частиною кліпу з такою важливою в наш час соціальною темою. Дійсно, люди стали жити в екранах телефонів, перестали відчувати моменти реального життя і кайфувати від цього», —  поділилася Олена Філонова.

У кліпі також взяла участь відома українська телерадіоведуча Анна Свірідова

У сюжеті кліпу Артура Боссо «Мені все до весни» розгортається стандартна життєва ситуація, коли чоловік-холостяк приходить додому після важкого робочого дня і гортає стрічку інстаграма в пошуках тієї самої ідеальної…

«Для мене було дуже важливо показати, що наше життя може бути таким, як раніше. У тандемі з кліпмейкером Разміком Погосяном у відео ми показали сон, в якому немає місця соціальним мережам, а реальне спілкування є головним життєвим пріоритетом. Але всі приємні сни закінчуються і життя залишається лише в наших руках», — поділився Артур Боссо.