Автори хіта “Окупанту”, гурт MBreeze, презентували новий сингл “В пам‘яті”

Автори хіта "Окупанту", гурт MBreeze, презентували новий сингл "В пам‘яті"

“В памʼяті” – це пісня, яка промовляє до слухача від імені людини, що пішла з життя. Саме її гурт подавав на Нацвідбір на “Євробачення” в цьому році.

“Життя на землі має свій початок і кінець. І як важко іноді нам відпускати своїх рідних людей, які вже не з нами. Ця пісня – нагадування про те, що ті, за ким ми так сумуємо завжди поруч з нами. І вони живі, допоки жива пам’ять про них в наших серцях”, – коментує Олександр, фронтмен гурту.

Тільки за офіційними даними ООН за перші пів року повномасштабної війни в України загинуло більше семи тисяч цивільних. Реальні цифри навіть страшно уявити. 

“Наша творчість від початку війни і до сьогодні переживає постійну сенсову трансформацію від веселих і сатиричних пісень до сумних і глибоких. Я вважаю, що головна мета музики – це торкатися душі людини та допомагати проживати емоції і мені здається, що ця пісня потрібна і актуальна сьогодні для багатьох українців”, – говорить Ілля, учасник гурту. 

Спочатку пісня була написана англійською мовою для участі в Національному відборі на “Євробачення“, але вона не пройшла у відбір, тому музиканти ухвалили рішення перекласти українською.