Автори хіта “Окупанту” презентували нове послання – “Богу”

Автори хіта “Окупанту” презентували нове послання - “Богу"

18 листопада гурт MBreeze презентував відеороботу на свій новий сингл, який гурт знову охрестив посланням, цього разу – до Бога.

Автори хіта “Окупанту” презентували нове послання - “Богу"

Послання “Богу” – це надихаюче та емоційне звернення до Всевишнього. Це чесна розмова з Богом про події в Україні та щире прохання про скору перемогу від гурту MBreeze та всього українського народу.

«Наш батько є пастором і ми з братом з дитинства є частиною християнської церкви і, насправді, як тільки почалась війна, першим, до кого я звернувся був Бог. Тоді це була персональна молитва, зараз же я вирішив, що прийшов час вилити мою молитву в публічний простір у вигляді  пісні, послання від гурту MBreeze», – прокоментував Олександр Біляк, фронтмен гурту.

Автори хіта “Окупанту” презентували нове послання - “Богу"

Відео на пісню музиканти знімали на рідній Полтавщині. Режисером відео виступив Ілля, брат Олександра, за сумісництвом, барабанщик гурту:

“Чорне, переспіле соняшникове поле – це Україна, яка вже готова до жнива і багатство якої вже дуже скоро побачить весь світ, недобудований храм символізує, що Бог за нас, і нехай ворог бажає знищити наші храми і все святе, та віру в серці йому не знищити ніколи, а сповідальня, що розтрощена кулями – це прообраз нашого шляху до перемоги. Так, хоч  він і тернистий, але це шлях, що веде до очищення.”

Можливо для багатьох українців послання “Богу” стане першою молитвою, в якій вони звернуться до Бога, а послухати його вже можна послухати на всіх музичних майданчиках.