Проект OLDO презентував пісню про прийняття і рівновагу – “Душа”

Проект OLDO презентує пісню про прийняття і рівновагу - “Душа”

Павло Воронець з побратимом по музиці створили проект OLDO та презентували нову пісню “Душа”.

“Пісня не про війну і не про агресію, її достатньо навколо. “Душа” про прийняття і рівновагу, якої нам усім бажаю“, – ділиться співак.

Павло Захарчук з побратимом по музиці створили проект OLDO перед яким стоїть непросте завдання – вібраціями пісень перемикати увагу з буденності на світло, яке стало ще більш сяяти всередині кожного українця! 

“Ми створили OLDO – щоб потрохи повертати людей в стан світла і тепла всередині, бо навкруги вистачає темряви. Я хочу, щоб слухач завдяки цій пісні хоч на декілька хвилин вирівняв подих і відчув тепло, спокій та рівновагу. Ця формула була закладена і в аранжування, і в мелодії вокалу і гітар, і у прямий біт з відсутністю гострих звуків”, – коментує співак. 

Проект OLDO презентує пісню про прийняття і рівновагу - “Душа”

Коли прийшов час думати про те, як відобразити душевний спокій у кліпі – велику підказку дало рідне місто Павла. Усі одесити та гості міста знають – море вирішує! Енергія солі і води змиває напругу і вирівнює. Тому Паша зі своїм  другом талановитим оператором і режисером Борисом Руських, вирішили поїхати на світанку на берег Чорного моря.

Того ранку був штиль і чисте небо. Все співпало: декілька годин і чудові кадри зі сходом сонця були готові. Вже ввечері перший драфт кліпу з покрасом був у хлопців.

З обкладинкою релізу допоміг одеський ілюстратор Діма Андрєєв. 

“Великий сенс я вклав в обкладинку треку. Я довго думав, що буде відображати українську душу і знайшов – ластівка, бо це образ весни, добробуту та свободи. Згідно українському повіррю – ластівка, яка залетіла до оселі – це душа, яка  раніше там жила. Тож вийшло символично”, – ділиться Павло.