AYEN представив новий трек “Радіостанції”

AYEN представив новий трек "Радіостанції"

Український музичний простір не перестає радувати оригінальними композиціями та появою нових імен. Серед них AYEN – молодий виконавець із проникливими та актуальними піснями.

Радіостанції” – свіжа композиція AYEN, написана у співавторстві із Едуардом Гилуном. Аранжуванням треку займався Михайло Мелкумян, відомий співпрацею із Kola, MamaRika та YakTak

Нова композиція – це незвичайна суміш ритмічного регі та проникливого вокалу, приправленого сучасною класикою. У звучанні слухачі зможуть впізнати мотиви гуртів “Бумбокс” та “5’nizza”. 

Радіостанції” – чуттєва сповідь про спогади та почуття, що залишились позаду та перетворились в емоційні рядки на папері. У якийсь момент стосунки можуть перетворитись у токсичні та закінчитись болісним розривом. Це спогади, у яких нема суму чи ностальгії, але пережиті моменти залишають певний слід та надихають рухатись далі. 

Незважаючи на те, що у музичному просторі AYEN порівняно недавно, співак вже встиг випустити декілька композицій, каверів на навіть встиг відзняти декілька відеоробіт на найпопулярніші пісні. Останній з них – на трек “Пробач”. Кліп вражає доречним мінімалізмом та грою світла, захоплює  переливами відтінків нічного міста. Особливо ефектною є сцена із палаючим букетом троянд, що є алегорією на вигорання емоцій через постійні суперечки та непорозуміння.

Автор розповідає, що зйомки відео були на межі зриву. І буквально за два дні до прем’єри вдалось знайти кліпмейкера, який доклав колосальних зусиль, щоб створити професійний та якісний матеріал. 

Погода також підводила, тож сценарій доводилось змінювати вже під час зйомок. Проте зрештою це не завадило створити  картинку з особливим вайбом.

Справжнє ім’я виконавця – Віктор Бугаєнко. Хлопцеві завжди подобалась музика, а його талант почали відзначати ще у школі. Проте, щоб стати на ноги, Віктор на деякий час полишив улюблене заняття. Він працював офіціантом, менеджером та працівником складу.

Бажання знову зайнятись музикою з’явилось після початку повномасштабного вторгнення. Усвідомлення того, що потрібно діяти тут і зараз, надихнуло допомагати людям усіма можливими способами, у тому числі – щирими композиціями.

“Творчість надихає, дає нове життя. Буду вдячний кожному, хто розділить зі мною початок мого шляху”, – каже AYEN.