АЗІЗА і гліб співає випустили спільну пісню про вигорання в стосунках

АЗІЗА і гліб співає випустили спільну пісню про вигорання в стосунках

Херсонці АЗІЗА і гліб співає випустили новий сингл “Раз”. Це пісня про вигорання в стосунках і втрату кохання. Цікаво, що не дивлячись на доволі серйозну тему, пісня вийшла активною і динамічною. Сами артисти жартома називають “Раз” першим НЕ сумним синглом про розставання. 

Пісня об’єднала в собі двох виконавців з різним звучанням. Ініціативу у створенні спільного синглу проявила АЗІЗА. Вона написала Глібу з пропозицією створити щось разом. Гліб радо погодився, і вже буквально наступного дня артисти слухали демки і планували спільний реліз.


“Робота над релізом йшла максимально комфортно – від моменту знайомства до запису і зйомки відео в соцмережі. До речі, з “Раз” у нас тепер повʼязана кумедна історія. Коли ми зробили анонс пісні, виклавши спільні фото, люди стали вітати нас і писати, яка ми гарна пара. Ми не пара, але під час роботи над піснею точно стали друзями.” — додає Гліб.


Не всі розставання відбуваються через сварки і конфлікти. Інколи вогонь кохання згасає і люди йдуть різними дорогами – це нормально. Потрібно вміти відпускати і рухатись далі, не тримаючи образ. Обидва переживали те, про що співають в пісні “Раз”, тому слухачеві легко повірити Лізі та Глібу і відчути сингл.


“Таке вигорання може трапитись не тільки в романтичних стосунках, але й в дружбі. Коли двоє людей йдуть різними дорогами, тому що їх більше нічого не пов’язує. Але розставання з людиною не забирає теплих моментів зі спільного минулого. Вона назавжди залишаються в пам’яті. Тому ми співаємо про те, щоб відпустити образи, аби зберегти тільки найкращі спогади”, – коментує АЗІЗА.

Нагадаємо, раніше АЗІЗА випустила пісню про сталкеринг в стосунках.