Darie Lu представила “Містичне кохання”

Darie Lu представила "Містичне кохання"

Darie Lu (Дарія Черній) – це дівчинка з гуртом і музикою містично-мрійливого нахилу, а також авторка всіх своїх пісень.

“Містичне кохання” – це гротескна історія дівчини, яка усвідомила силу власного впливу на життя і почала діяти. Вона, слідуючи старим традиціям, чує всередині ехо сумнівів, але більше не ставить їх вище палкого бажання розмальовувати реальність мріями.

Зі входу перших звуків відбувається занурення в атмосферу, в якій магія і реальність стають нероздільними. Лірична героїня попереджає про загрози, пов’язані з її пробудженою рішучістю та закоханістю, яка може як захопити, так і заподіяти біль.

Енергія синглу магнетична, романтична та дещо агресивна, оскільки розкриває процес подолання страху перед несподіванками зовнішнього світу і реакціями на них у моменти розвитку закоханості.

Над створенням музичного наповнення пісні працювали саундпродюсер Skarb, який також є басистом бенду Дарі, Данило Білецький (ударник) та Віталій Шкіль (гітарист). Завдяки хлопцям ви можете чути в пісні живий бас, гітару та адаптовані семпловані барабани. Варто зазначити, що “Містичне кохання” є частиною сетлисту бенду Дарі Лу понад рік, завдяки чому пісня вже встигла знайти своїх прихильників наживо.

Натхненням для написання пісні послужила благодійна подія Vechornytsi, до якої потрібно було підготувати виступ в тематиці “українська міфічність”. Образи, які Дарі крутила підчас праці над піснею – мара, мавка, відьми, дівчата, які постійно займались розмаїтими ворожіннями. Вона витиснула з них містичну органіку і помістила в прості, але текстурні, слова. ЇЇ бажання зробити композицію театральною стало домінантним і посунуло будь-які правила на честь зосередження на створенні магнетично-кінематографічного характеру.

Над обкладинкою синглу на музичних платформах та візуальними матеріалами до релізу Дарі працювала спільно з арт-директоркою Żura (Дарою Сімоновою).

Муд відео та промо-матеріали повстали, дякуючи підтримці відеографа Олександра Юрчука (Chudnyi). Над обкладинкою муд відео та містичним шрифтом працювала Ілона Костилєва.Також у треці присутній лагідний touch дружньої поради щодо зведення та мастерингу від Rami Kallas.