АЗІЗА випустила пісню про почуття самотності в стосунках

АЗІЗА випустила пісню про почуття самотності в стосунках

15 грудня поп-рок співачка АЗІЗА випустила драматичну пісню під назвою “Зима”. Це сторітелінг про згасле кохання, почуття самотності в стосунках і втрату близькості між партнерами.

Коментар АЗІЗИ:

«Пісня «Зима» — це про біль, самотність і страх, спричинені втратою кохання. Я відчуваю цю пісню як безвихідь. Коли здається, що без коханої людини життя руйнується. Це дуже болісний стан, але хочу сказати кожному, хто переживає його зараз: розпач і сум мине, а замість них в життя повернуться яскраві барви. Просто потрібен час.»

Разом з піснею «Зима» вийшов відеокліп. Його зняв режисер Андрій Калань, відомий за співпрацею з Оленою Зеленською, Jamala, MONATIK

Заради зйомок команда 9 годин провела на морозі, всі кадри було відзнято на відкритій локації. У відео відображено контраст: холодний, відчужений зимовий паркінг і тепле, майже помаранчеве світло лампи. Це метафора на почуття: один партнер все ще «горить» і прагне любові, а інший охолонув і відсторонився. 

Всі предмети на майданчику завішано плівкою — це також символізує холод в стосунках. Лірична героїня не може відчути свого партнера, тому що він вже давно закрився від неї.