Бенд 7TEEN’S випустив соціальний відеокліп “Кричу” на тему підліткових переживань

Бенд 7TEEN’S випустив соціальний відеокліп "Кричу" на тему підліткових переживань

Молодіжний бенд 7TEEN’S презентував новий трек та відеороботу “Кричу“. Учасники продовжують у своїй творчості розповідати про підліткове життя та почуття. Цього разу гурт приділив увагу внутрішнім переживанням, через які підлітки часто замикаються в собі. 

За думкою 7TEEN’S, не можна залишатись з проблемою наодинці, а треба не боятись отримати гарну пораду від старших. 

“Часто здається, що підліткові почуття – поверхневі та несправжні. Перший досвід, перші зізнання та розставання… В юному віці ми не вміємо опанувати свої емоції, тому часто залишаємось наодинці з недосказаністю. Також можемо образити й іншу людину. Трек “Кричу” – якраз про це. Коли двоє закоханих мають почуття одне до одного, проте не можуть донести, що їм не подобається у спілкуванні. Вони замикаються у собі та починають згризати себе зсередини, думаючи, що вони не такі гарні, розумні та інше”, – розповіли учасники

Відеороботу відзняли на Івано-Франківщині – у Богородчанах, в одній з місцевих шкіл. Головна локація кліпу була обрана не просто так, адже саме у школі кожна дитина проходить перший досвід соціалізації, спілкування, дружби та першого кохання. У відео учасники перебувають наодинці з власними почуттями, проте потім не соромляться поділитись емоціями з іншою людиною. У кліпі “Кричу” ця особа – прообраз психолога.

Щоб заохотити підлітків до діалогу, 7TEEN’S разом з Громадською організацією “Ла Страда-Україна” повідомили про існування Національної гарячої лінії для дітей та молоді, де у телефонному та електронному форматах надають інформаційні, соціальні, психологічні та правові консультації усім дітям, підліткам та студентам, які на неї звертаються, а також усім дорослим, чиї запити стосуються дітей. 

“Ми закликаємо бути максимально близькими зі своїми батьками, рідними та завжди ділитися своїми переживаннями. Але якщо ви не готові і вам простіше чужій людині розповісти свою історію – це можливо. Пам’ятай, що ти не один, тобі завжди прийдуть на допомогу. Зараз дуже непростий час, проте слід не забувати про свій моральний стан та піклуватись про нього. Вихід є завжди”, – кажуть 7TEEN’S.

Національна гаряча лінія для дітей та молоді працює цілодобово, а всі консультації анонімні та конфіденційні. Доступні канали для консультацій:

–        0-800-500-225 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України)

–        116111 (безкоштовно з мобільних номерів телефонів по всій території України)