БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ презентували чуттєвий кліп на пісню “ДИМ”, який зняли на тій самій локації, що й “Зорі Запалали”

З вірою у Перемогу: БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ презентували емоційну відеороботу на пісню «ХТО Я»

“Це перша в історії “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” відеоробота, коли ця ж картинка, яку я намалював собі в голові, з‘явилася на екрані в деталях. От такі співпадіння, настільки точно і чітко передані емоції, думки, і взагалі конект пісні з відеорядом відбувається дуже рідко. Я надзвичайно тішусь з того, що вийшло зняти і змонтувати саме такий кліп. Дуже дякую, звісно, Владу Разіховському за режисуру”, – каже Сергій Танчинець. 

Перший етап зйомок відбувався у Києві, він показував буденне життя гурту. У кліпі можна спостерігати, як Сергій Танчинець сидить у гримерній перед концертом, поки навколо команда та менеджмент роблять свою повсякденну роботу: підключають мікрофон перед виходом артиста на сцену, фотографують, займаються побутовим райдером.

Другий етап та розв’язка кліпу відбуваються на березі Атлантичного океану на мальовничому пляжі Адрага, що у Португалії. На цьому ж пляжі, декілька років тому, “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” відзняли відеороботу на хіт “Зорі запалали”. Повторюється у теперішньому кліпі не тільки локація, а й усі деталі. Хлопці повністю відтворили кадри з попередньої відеороботи: те ж ліжко, яке стоїть на тому ж місці, що і 5 років тому та такий ж ракурс зйомки.

Відсилка до відеороботи на пісню “Зорі Запалали” (яка стала абсолютним хітом та на цю мить набрала більше 23 мільйонів переглядів на YouTube) – не просто так, зазначає режисер кліпу Влад Разіховський.

“Коли я дізнався, що”БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” планують акустичний благодійний концерт у Лісабоні, я одразу зрозумів, що частину відеороботи на пісню “ДИМ” потрібно відзняти саме там, на тому ж пляжі, на якому ми знімали “Зорі”. Попередня робота – про справжнє кохання довжиною в життя, а “ДИМ” відкриває іншу, проте суміжну сторону людських переживань”, – додає режисер.

В цій пісні гурту захотілось доторкнутись до емоцій, кадрів, естетики і всіх відчуттів, які ми бачимо у кліпі “Зорі запалали”, тому виникла ідея зробити цю відсилку і відповідно, захотілось відзняти цю частину кліпу в тій ж локації, з тими ж декораціями.

Пісня і кліп “Зорі запалали” – це такий твір, який сформував довкола “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” певний образ і ця пісня подобається силі-силенній кількості людей, тому гурту хотілось знову трішки доторкнутися до цих самих емоцій.

ДИМ” уособлює почуття людей, які тримаються за надію з останніх сил.

Сергій Танчинець коментує:

“Готуйте свої серця. Ця пісня є спробою передати безнадійність, біль і розчарування у певних життєвих ситуаціях. Вона є вираженням особистих емоцій та переживань багатьох людей. Переживань, з якими люди так чи інакше стикаються у відносинах або ж у житті загалом”.