“БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” зіграють благодійний концерт в Японії, а Сергій Танчинець нарешті побачиться з родиною

"БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" зіграють благодійний концерт в Японії, а Сергій Танчинець нарешті побачиться з родиною

Лідер українського рок-гурту “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” Сергій Танчинець свою родину – дружину Ганну, доньку Анастасію та сина Лук’яна – після початку повномасштабного вторгнення рф до України вивіз із Києва.

Дружина з дітьми поїхали на край світу: родина фронтмена майже з самого початку великого вторгнення перебуває у Японії. Сім‘я бачиться рідко, проте вже зовсім скоро батько матиме змогу обійняти своїх дітей, адже “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” зіграють свій перший концерт у Токіо.

"БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" зіграють благодійний концерт в Японії, а Сергій Танчинець нарешті побачиться з родиною

Чи не вперше за 13 років стосунків Сергій та Ганна проживали життя нарізно: він в Україні волонтерив, співав на благодійних концертах, привозив хлопцям із ЗСУ автівки, вона – в Японії облаштовувала побут для дітей, працювала.

Вже 18 березня, в рамках благодійного туру “Вільні Люди”, “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” зіграють свій перший сольний концерт у Токіо. 

Квитки можна придбати на сайті гурту.

Виручені кошти будуть спрямовані на допомогу ЗСУ – придбання автівок та дронів для військових. Під час попереднього благодійного туру Європою та Америкою, “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” вдалось закумулювати вісім мільйонів гривень на благодійність.

Гурт дякує уряду Японії за підтримку України, а місцевим мешканцям – за допомогу українським сім’ям, йдеться на instagram-сторінці “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ”