Паліндром зібрав понад 500 тисяч гривень на ЗСУ на концерті у Львові

Більше 500 000 грн на ЗСУ зібрали на концерті Паліндром у Львові

29 грудня у львівському клубі Malevych відбувся великий концерт гурту Паліндром з презентацією альбому “Найліпші питання собі”, на якому вдалося зібрати понад 500 тисяч гривень на потреби ЗСУ.

Попри ранковий масований обстріл країни, команда прийняла рішення не переносити концерт та зібрати більше грошей на помсту.

“Це не концерт. Це великий аукціон для ЗСУ, на якому час-від-часу виступає Паліндром” – коментував зі сцени ведучий Олександр Сердюк,  з яким гурт зібрав на ЗСУ близько 509 600 гривень. 

Серед лотів, за які змагались слухачі події, були: тестові преси нового альбому на вінілі та гітара, на якій Степан Бурбан ексклюзивно зіграв пісню “Зуб мудрості”, якої ніхто не чув до цього (і більше не почує). 

Кошти розділили між зборами: “Гнів Пречистий” від “Повернись живим”, на FPV-дрони для Рарогу, 24 ОМБр та для спецпідрозділу Кракен

Окрім того, гурт Паліндром вперше виконував програму в складі з саксофоністом Петром Балогом. А запрошеним музичним гостем виступив SHIP HER SON, з яким хлопці зіграли 2 спільні треки.

Нагадаємо, що на київському концерті 22 вересня вдалось зібрати понад 350 тисяч грн. В загальному, за концертний тур з презентацією «Найліпші питання собі» вдалось зібрати понад 1,1 млн гривень