Оля Полякова підтримала на різдвяній вечері поранених військових центру “Незламні”

Оля Полякова відсвяткувала різдвяну вечерю разом з пацієнтами Центру UNBROKEN

Оля Полякова завітала до Львова на різдвяну вечерю до реабілітаційного центру “Незламні”. Співачка виступила перед військовими, які отримали поранення й проходять лікування та протезування у центрі.

“З нагоди прийдешніх свят ми з командою вирішили зробити пацієнтам центру невеличкий сюрприз та подарувати акустичний концерт. Уперше головні хіти мого нового шоу «Все буде добре» лунали в такому камерному форматі під гітару. Я щиро вдячна Центру за запрошення та можливість реалізовувати спільні проекти вже другий рік поспіль. З Різдвом вас, наші незламні, і нехай наші перемоги будуть безкрайніми! Героям слава”, – прокоментувала свій виступ артистка.

Полякова вперше заспівала під гітару свої україномовні хіти свої україномовні хіти, серед яких: “Коли закінчиться війна”, “У твоїх обіймах”, “Вишні”, а також легендарні “Шльопки”.

Нагадаємо, напередодні свят Оля Полякова випустила святкову відеолистівку на композицію “Різдвяна” разом зі старшою донькою Машею та популярною авторкою пісень Ольгою Бажаною.