Благодійний концерт OY Sound System на підтримку аеророзвідки

Благодійний концерт OY Sound System на підтримку аеророзвідки

20 січня відбудеться благодійний концерт фіналістів нацвідбору “Євробачення 2022” – гурту «OY Sound System». Місія заходу зібрати якомога більшу суму на дрони для підрозділу Адріани, позивний «Малиш» – ветеранки, очільниці Жіночого Ветеранського Руху. 

Благодійний концерт OY Sound System на підтримку аеророзвідки

Музика «OY Sound System» така ж загадкова, як і їхній сценічний склад. Відомо лише, що вокал та харизма Вікторії Родько нікого не залишить байдужим, а свіжий електронний саунд в оригінальному жанрі Cinematic Dance Music гарантує вам кач та глибокий, епічний тріп, який чітко передає симбіоз мудрої української автентики і електронного майбутнього.

Щойно “OYSS” вражали публіку у фіналі нацвідбору на “Євробачення“, а тепер 20 січня надихатимуть усіх бажаючих у Normal Art Restaurant.

Фронвумент гурту Вікторія Родько – крім музичної діяльності, з 28 лютого встигає активно волонтерити (вивозила людей для евакуції на вокзали Києва, їздила з гуманітарною місією в область). До Жіночого ветеранського руху (ЖВР) потрапила завдяки благодійному концерту, який проводився для збору коштів на турнікети. Єдиний виступ колективу під час війни був саме в рамках цього заходу. У підсумку вдалося передати на фронт 500 турнікетів на 250 тисяч гривень. Найбільший збір Вікторії був на авто для 129 батальйону та байки для розвідки, тоді ціллю було 260 тисяч.

У цей раз колектив продовжить допомогати фронту. Захід пройде на сцені Normal Art Restaurant, організатори події: BPM COMMUNITY. Квитки можна придбати за посиланням.

Частина коштів з концерту OY Sound System піде на дрони, також, під час івенту, можна буде придбати лімітовану колекцію мерчу ЖВР – 100% від якого піде на цю ініціативу.

Коли: 20 січня (пт), початок о 17:00, концерт о 20:00

Де: Вул. Антоновича, 81

Скільки: 250 грн

Reserv: 099 288 45 45