BORYSOFSKY закликає долучитися до ініціативи Міністерства Культури України

BORYSOFSKY закликає долучитися до ініціативи Міністерства Культури України

Співак та автор пісень BORYSOFSKY презентує нову відео роботу на сингл «Наш Світ», яка була знята в напівзруйнованому будинку культури «Ірпінь». Відео створене за реалістичним сценарієм, а через анімаційну графіку, демонструє відбудований будинок, як культурне майбутнє України, закликаючи всіх небайдужих долучитись до ініціативи Міністерства Культури України в відбудові будинку культури «Ірпінь».

Відеокліп «Наш світ» розповідає глядачеві історію закоханої пари, яка мешкає в зруйнованому будинку, але через любов один до одного та віру в майбутнє бачить не зруйнований війною дім, а найгарніше місце для життя, відбудовуючи все своїми почуттями один до одного. Зйомки відбувалися протягом двох днів, режисером виступив Антон Комяхов, а над анімацією, вже вдруге для артиста, працювала команда українського творчого об’єднання samizdart.

BORYSOFSKY закликає долучитися до ініціативи Міністерства Культури України

«Звісно, наша відеоробота це алегорія, але це «Наш Світ». Це те, що ми бачимо, як реагуємо та як діємо на те, що бачимо. Ця пісня – відображення найглибших відчуттів, коли внутрішня любов є найважливішим відчуттям, а зовнішнє не є важливим. Ця пісня про двох закоханих людей, які є один для одного цілим світом! Ми всі пережили багато болі через війну, те, що ми маємо всередині це «Наш світ» і його неможливо зруйнувати. Я впевнений, що кожен українець вміє любити всім серцем і поки ми це робимо, ми зможемо відбудувати все, що фізично зруйноване. Наша українська культура це осередок пам’яток та важливих місць, уявіть, скільки творчих людей виступали в Будинку Культури в Ірпені, скільки хвилювань та оплесків почули всередині. Я вважаю дуже важливим привернути увагу та допомагати українській культурі, тому вирішив підтримати ініціативу з відбудови будинку культури «Ірпінь», – коментує відео прем’єру BORYSOFSKY та підтримку ініціативи Міністерства Культури України.

Сьогодні, українська культура відроджується саме через культурне підґрунтя, відбудовуючи символи культури кожен має змогу закласти цеглину для культурного майбутнього своїх дітей в Україні.

BORYSOFSKY закликає долучитися до ініціативи Міністерства Культури України

“Українська культура має тисячолітню історію. Повномасштабне вторгнення росії на територію суверенної та мирної України з кожним днем приносить дедалі більше руйнувань світовій культурній спадщині. Тож сьогодні ми пропонуємо всім небайдужим до культури людям, провідним інституціям, меценатам та іноземним урядам долучитися до збереження та відбудови української та світової культурної спадщини”, – сказала заступниця Міністра культури та інформаційної політики Анастасія Бондар.

BORYSOFSKY закликає долучитися до ініціативи Міністерства Культури України

Будинок культури «Ірпінь» є одним з перших збудованих будинків культури в Україні. Відео робота BORYSOFSKY на сингл «Наш світ» демонструє глядачеві соціально важливі питання для всіх українців, що саме через стале культурне майбутнє, любов до своєї землі та збереження історичних пам’яток – Україна непереможна!

Долучитися до ініціативи Міністерства Культури України в відбудові будинку культури «Ірпінь».