Премʼєра кліпу: MamaRika  «Зоря»

Премʼєра кліпу: MamaRika  «Зоря»

Українська співачка MamaRika випустила відеокліп на свій новий трек «Зоря».

Премʼєра кліпу: MamaRika  «Зоря»

Лейтмотивом «Зорі» є розуміння, що після найтемнішої ночі завжди наступає світанок. Ми всі зараз шукаємо точку опори, яка дасть натхнення та сили рухатися далі. Та попри все українців вже неможливо зламати, де б ми не були і як би не було важко – ми завжди знайдем ту саму стежку додому.

У кожного з нас всередині палає вогник, який веде нас по життю і дає сил підніматися і йти вперед знову і знову. Ця довга зима стала для нас справжнім випробування, але чим важче нам, тим сильнішими ми стаємо. Маю надію, що «Зоря» підтримає та зігріє українців у ці холодні, темні часи”, –  розповідає MamaRika.

Премʼєра кліпу: MamaRika  «Зоря»

Пісню співачка писала у співавторстві з саундпрдюсером Ваньком Клименко. За словами MamaRika, робота йшла досить довго, робили багато версій аранжувань, але все вийшло так, як і задумувала артистка.

Кліп знімали ще влітку в проміжках між благодійними виступами співачки містами Європи. Локацією став Ойцовский парк, який славиться своїми неймовірними краєвидами. Режисером і оператором виступили Яна Лєскова та Макс Дорошенко.