Бумбокс feat. Сергій Жадан — “Правда”: презентували кліп на OST до воєнної екшн-драми “Мирний-21”

Бумбокс feat. Сергій Жадан — "Правда": презентували кліп на OST до воєнної екшн-драми "Мирний-21"

З 22 лютого 2023 року в національний прокат вийшла воєнна екшн-драма “Мирний-21”. Сьогодні творці презентували кліп на OST “Правда”, в основі якого кадри з фільму. Пісню створили Андрій Хливнюк (“Бумбокс“), який написав приспів, Сергій Жадан, який є автором куплетів та Усеін Бекіров, який створив музику та аранжування.

“Правда” звучить на титрах фільму Ахтема Сеітаблаєва “Мирний-21”. Дізнавшись про роботу над новим фільмом та події, які лежать в основі майбутньої стрічки, музикант запропонував пісню, яка була написана у співпраці з Сергієм Жаданом. Він написав вірші, які згодом стали куплетами, приспів та музику — Андрій Хливнюк, аранжування до пісні створив композитор Усеін Бекіров.

Приспів написав під враженням від куплетів Жадана. Це пісня про людей, на яких тримається наш драний і шкутильгаючий світ“, — поділився Андрій Хливнюк.

У відеороботі використали кадри з фільму, які перегукуються з ідеєю та змістом пісні.

Бумбокс feat. Сергій Жадан — "Правда": презентували кліп на OST до воєнної екшн-драми "Мирний-21"

“Мені давно подобається музика Андрія, я дуже люблю його творчість. До того ж, у гурті грають мої друзі: барабанщик Олександр Люлякін та піаніст Павло Литвиненко. Пісня насправді мене дуже зачепила емоційно. Ахтем чув її напередодні і попросив зробити сінема-варіант музики. Я залишив мелодію Андрія і зробив оркестровий варіант, змінивши гармонію  та грув. Я був радий доторкнутися до творчості гурту “Бумбок” як кінокомпозитор. Для мене велика честь працювати з Ахтемом Сеітаблаєвим“, — розповідає Усеін Бекіров, автор музики до OST та музичний композитор фільму.

Слідкуйте за новинами проєкту в соціальних мережах фільму (Facebook та Instagram), а також на сторінках FILM.UA Distribution (Facebook та Instagram).

Фільм створено ISTMEN FILMS  за підтримки Державного агентства України з питань кіно та UA Production. Кінотеатральну дистрибуцію в Україні здійснюють FILM.UA Distribution та “Кіноманія”.