Chekson та Alena Omargalieva випустили ліричний фіт «Скільки ще»

Chekson та Alena Omargalieva випустили ліричний фіт «Скільки ще»

Chekson і Alena Omargalieva переспівали хіт співака «Скільки ще». Пісня молодого артиста, яка після 24 лютого потрапила у серця сотень тисяч слухачів та музичні чарти, отримала нове дихання за участі співачки. Нову версію треку Chekson та Alena Omargalieva присвятили всім, кого розлучила повномасштабна війна.

Як розповіла Alena Omargalieva, пісню Chekson в оригінальній версії вона вперше почула на початку повномасштабного вторгнення у відео, яке змонтував під неї її коханий Тамерлан. Тоді Alena Omargalieva знаходилась із сином у Польщі, а її чоловік стояв на захисті Київщини. Він додав у щемливий ролик фото та відео з сімейного архіву пари про їхнє щасливе життя до початку війни. З того моменту трек «Скільки ще» у співачки асоціювався з розлукою. 

«Коли я побачила це відео, моє серце переповнилось теплими мирними спогадами й водночас болючою правдою про війну. Я переживала за чоловіка, адже дуже часто з ним не було зв’язку. Я передивлялась цей TikTok раз за разом і пісня “Скільки ще” запала мені глибоко в душу. Мені захотілося додати в неї жіночий погляд, жіночу енергію і я написала Chekson й запропонувала заспівати його хіт разом», — поділилась Alena Omargalieva.

Рядки Alena Omargalieva у пісні «Скільки ще» уособлюють почуття усіх жінок, які чекають своїх рідних, близьких та коханих із фронту. Адже сама артистка на початку повномасштабного вторгнення, знаходячись далеко від дому, жила в постійному очікуванні дзвінка чи повідомлення від чоловіка, який стояв на захисті України. 

«Під час роботи над новою версією на студії стало зрозуміло, що пісня набуває ще більшої  глибини. Спів Альони був настільки душевним, із новими важливими сенсами…, — розповів Chekson.

Співак поділився, що для нього пісня «Скільки ще» — це історія особистої втрати загиблого друга Іллі Грабара, який був його саундпродюсером до 24 лютого 2022 року.

«Пройшовши навчання, він одразу пішов на фронт. І текст моєї пісні, якраз про людей твердої віри, він про тих, хто віддає всього себе за боротьбу проти зла, хто не спить ночами, має надію на краще та знає, що нам усім є, що втрачати», — відверто розказав Chekson.

До нової пісні артисти випустили lyric-відео, у якому наголосили, що росія й досі тримає тисячі військових та цивільних у полоні. «Понад 8 тисяч українців, цивільних і військових, досі перебувають у російському полоні. Боротьба за кожного українського захисника триває. Віримо. Молимось. Чекаємо вдома…»

Слухайте ліричну пісню Chekson, Alena Omargalieva — «Скільки ще» на всіх музичних платформах.