Через три місяці після народження сина: весняна прем‘єра від MARIETTA

Через три місяці після народження сина: весняна прем‘єра від MARIETTA

Співачка MARIETTA, яка вперше стала мамою під час війни, повертається у музичний простір з прем‘єрою “Чекатиму“. Натхненна та сповнена сил артистка, присвячує свою пісню  всім українцям, яких наразі розлучила війна: з вірою у перемогу і силу кохання.

“Мій трек “Чекатиму” про надію… Про надію, що війна зовсім скоро закінчиться,  і всі, хто зараз захищає нашу Україну, повернуться живими і здоровими до своїх рідних.  Я співаю для них, і кожним словом посилаю у простір це бажання”, – коментує MARIETTA. 

У кліпі артистка показала реальні відео історії українців під час війни. У кадрі також з‘являються особисті речі чоловіка співачки – військова куртка та гітара.  Нагадаємо, що Олександр з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну вступив у ТРо, і сьогодні надалі продовжує перебувати на службі в обороні Києва. 

За словами співачки,  пісня “Чекатиму” – є весняним натхненням, з надією на тепле та мирне майбутнє України поряд з близькими та рідними.

“Я знаю, як це – чекати на коханого. Протягом перших місяців, коли тривала активна оборона Києва і області, я щосекунди чекала новин від коханого, переживала, молилася за нього. Ця пісня народжувалася дуже важко. Було складно передати всі емоції і почуття. В ній багато  музичних  фарб. Таких собі напівтонів. Все це створює особливу атмосферу. В ній весна, повітря, кохання і віра звучать разом у кожному звуці!”.