«Christmas Time» від ОЛІВІї

«Christmas Time»

ОЛІВІЯ – професійна музикантка, співачка, композиторка, авторка тексту пісень. Авторка минулорочної пісні «Новорічна», яка має певну популярність і в цьому році.

15/12  прем’єра нового авторського різдвяного синглу «Christmas Time» ! В створенні якого прийняли участь музиканти українського шоу-бізнесу. В синглі поєднані: потужний вокал, живі інструменти та сучасні біти.

Пісня «Christmas Time» про цінування моментів та віру у щасливий новий рік. «Різвяні свята — це про затишок та тепло. Нехай ця різдвяна пісня зігріє ваші серця і подарує хоч трошки радості в ці складні часи. Хочу, щоб хоч на мить кожен слухач поринув в настрій новорічних свят»

На пісню «Christmas Time» з командою зняли вайбове відео. В зйомці кліпу прийняли участь мої рідні та друзі! Серед них: професійні актори, акторка-юведуча, музикант гурту ONUKA, відеомейкер, ютуб-блогер, захисник, музикант, менеджер та розробник. Отака крутецька компанія: ОЛІВІЯ, Михайло Чудновський, Діана Чудновська, Тетяна Борецька, Антон Віровець, Сергій Стійчук, Олександр Ведмідь, Ольга Ведмідь, Сандра Рейська, Mari Rasso.

Приємного перегляду!