Cьюзі спільно з брендом SAB презентував візуалізацію на дебютний альбом “УРАГАН”

Cьюзі спільно з брендом SAB презентує візуалізацію на дебютний альбом "УРАГАН"

Хіп-хоп артист Сьюзі спільно з брендом SAB презентував візуалізацію на дебютний альбом “УРАГАН“. До релізу увійшло 8 треків.

Сьюзі – український, незалежний хіп-хоп виконавець, представник нової школи українського репу. В своїх треках він поєднує сучасний хіп-хоп із ціпкими та хуковими приспівами.

“УРАГАН” – це перший україномовний альбом артиста. Це альбом із 8 історій про реалії сучасного молодого хлопця – від закоханості до війні. 

Так треки “Кохаю” та “Грузить” – це любовна поп-реп лірика, “Київ” – ода столиці України, яка вже більше року є незламним містом у війні, “Лист солдату” – це реальна історія воєнного сьогодення.

“Ностальгія за часом, коли в Україні не лунали тривоги – навчила помічати та цінувати моменти спокою, відпочинку та гармонії навколо себе… Саме такий вайб я хочу передати слухачу не тільки музикою, але і відеорядом на кожну пісню з альбому, над якими ми працювали разом із брендом SAB та локацією УЛІС, поринь у літній вайб разом зі мною… “, – говорить про реліз артист.

Окрім класичного хіп-хопу, у релізі присутні нотки поп-саунду – танцювальний вайб, ліризм та хуковість треків. В релізі Сьюзі грає голосом та досліджує різні грані сучасного звучання – від мелодики до читки.

Локація: УЛІС