DAYTON з новою піснею “Все мине”

DAYTON з новою піснею "Все мине"

“Все мине” – це пісня, що звеличує жертовність українських солдатів та їхніх близьких. В ній описується прощання солдата з його коханою, перед відрядженням на фронт.

Але, не дивлячись на драматичний контекст пісні, вона покликана надихати на мужність та оптимізм. Адже головні рядки тексту, як і назва, несуть життєстверджувальний сенс: “Не бійся… Я згодом повернусь… Все мине”. При цьому звучать вони у поєднанні з музикою, не тільки впевнено, але й дещо потужно.

Музика, аранжування і саунд-продакшн повністю виконані Дайтоном. Як відзначає співак, у контексті стилістики, ця пісня про події сьогоднішніх днів, “але із звучанням майбутнього”. В пісні дійсно можна почути мотиви кіберпанку, від яких віє настроєм чогось, на кшталт нічних мегаполісів майбутнього.

Дівочі співи, що звучать у пісні, виконала українська молода співачка Oksana Trach. І навіть їх Дайтон спродюсував таким чином, що в деяких моментах неможливо впевнено сказати, чи ці голоси звучать у стилі українського етно, або все ж таки, японського.

У цьому цікавому поєднанні танцювальної електроніки, історії, що розповідається, елементів кіберпанку та суміші українського і японського етно, кожен слухач знайде для себе щось цікаве та особливе. Можливо саме це покликало журі відібрати цю пісню у лонґ-лист на Нацвідборі до “Євробачення-2023”.