DEMCHUK презентував англомовний трек до річниці повномасштабної війни

DEMCHUK презентував англомовний трек до річниці повномасштабної війни

Фіналіст Нацвідбору на Євробачення DEMCHUK, що має мільйонну аудиторію зі всього світу, зворушив новим кліпом2402 до річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну. 

З початку війни артист активно долучається до благодійних концертів в допомогу українцям та демонструє своїй багатомільйонній іноземній аудиторії в Instagram і TikTok жахи війни, розгорнутої російською армією в Україні. Сьогодні DEMCHUK презентує другий англомовний трек, аби розповісти своїм слухачам зі всього світу про жахливий рік і надскладний період для українців, відлік якого почався 24 лютого 2022 року. 

“Пісня “2402” дуже важлива для мене, вона підсумкова… у всьому. Це вже не історія про те, як полонити серце дівчини, це реальність кожного з нас: українців, які рівно рік тому прокинулись іншими людьми. Хочу, щоб цей трек торкнувся мільйони сердець зі всього світу, аби всі відчули наш біль і пройнятися ним”, — розповідає DEMCHUK. 

Новий кліп DEMCHUK — 2402 про всіх нас, хто героїчно тримає стрій. У відеороботі використані реальні кадри українців з війни від початку повномасштабного вторгнення і до сьогодні. 

“Я берегтиму твої сни, а ЗСУ збереже нашу країну!”: трек 2402 сповнений відчаю та водночас неосяжної любові, яка спроможна витримати найважчі труднощі. Ще до офіційної прем’єри відео з виконанням треку набрало понад 400 000 переглядів в Instagram, зворушивши слухачів зі всього світу до сліз.