“Я живий!”: Мюслі UA вкотре шокували скандальною колаборацією в патріотичному релізі до річниці повномасштабної війни

"Я живий!": Мюслі UA вкотре шокували скандальною колаборацією в патріотичному релізі до річниці повномасштабної війни

Найзагадковіший музичний проєкт України презентував новий трек “Я живий”, на цей раз перетворивши в патріотичний маніфест цитати популярного інтернет-персонажа MC Petya.

Їх чули абсолютно всі, та не бачив ніхто. Найзагадковіший проєкт сучасної України, автори віральних хітів “Вова, *баш їх, блять”, “Добрий день Everybody”, “Остановіть ви цю х*йню” презентували новий трек, що вже заполонив собою мережу.

Не зраджуючи фірмовому стилю, Мюслі UA поклали на танцювальну музику життєствердні цитати улюбленця ТікТок — репера MC Petya, який на цей час служить в ЗСУ. З властивим гумором та патріотизмом, новим треком Мюслі UA вкотре підкреслюють — українці живі та незламні, а за рік повномасштабної війни стали ще сильнішими.

Хіти Мюслі UA давно стали своєрідним голосом народу та символом українського бойового духу і спротиву.

Напередодні релізу інтернет-феномени, що досі приховують свої обличчя, збурили онлайн-спільноту ще одним сюрпризом. Мюслі UA поклали на музику вже легендарну цитату Тіни Кароль “Всі хто пишуть отам флаги російські – іди нах*й”. Зухвале, та справедливе звернення попдіва адресувала небажаним гостям однієї зі своїх онлайн-трансляцій. Короткий шматок треку швидко став популярним серед величезної фан-бази не лише Мюслі UA, але і самої Кароль, котра з нетерпінням чекає на реліз повної пісні.