Денис Філімонов випустив нову пісню «Гранат»

Денис Філімонов випустив нову пісню «Гранат»

Молодий співак Денис Філімонов випустив нову пісню «Гранат».

«Гранат» – пісня, що виникла не просто так, співак поділився її передісторією: вона про його рідних бабусю і дідуся, в яких були знаки долі, що разом не судилося бути, любов не палає тим полумʼям закоханості, в день їхнього весілля 45 років тому гранат дійсно упав, а гранат здавна вважався символом любові, і краплі  розлетілися разом із крихтами їх кохання? Але всупереч долі вони вирішили інакше. Тож дякуємо за таке рішення, адже тепер можемо насолоджуватися піснями чудового онука, співака – Дениса Філімонова.

«Гранат упав» – це драйвово, місцями сумно, бо ж наче разом не судилося, але напрочуд життєствердно!

Денис Філімонов випустив нову пісню «Гранат»

Цікавий початок пісні дає змогу, затамувавши серце, дослухати твір до останньої ноти на одному диханні! Коли з перших акордів падають зернятка граната, ти метафорично налаштовуєшся на сльози, що розбиваються разом з ними, готуючись до історії про кохання подекуди з мовчанням, зітханням, забуттям. Але упродовж пісні  ставиш собі запитання: якщо все-таки не судилося, чи завжди це погано? Можливо, це просто знак долі, віра у краще майбутнє?

Рана на серці може лишитися надовго, а солодкі вуста ще довго можна згадувати, проте велика мужність – вміти зізнатися собі, що не станеш чиїмось і якщо гранат упав, то не завжди потрібно складати те, що розбилося вщент!

Музика, ніби обрамлює пісню яскравими фарбами. Якщо «парою не бути нам», хто сказав, що то до біди, часом доля таким чином підштовхує зробити крок вперед і все найкраще виявиться там! І саме музика відкидає цю сумну ноту і хочеться танцювати йдучи назустріч новим відкриттям і почуттям!