Прем’єра затишного та романтичного треку “далі” від співачки YANA MORI

Прем'єра затишного та романтичного треку “далі” від співачки YANA MORI

Співачка YANA MORI презентувала нову пісню “далі” – композиція, що допоможе кожному слухачеві віднайти свій особливий шлях, вона про відчуття свободи та перехід на новий етап у житті!

Яна щиро хоче поділитися своїми яскравими емоціями зі слухачами через призму релізу пісні  “далі” :

“Це пісня про пізнання свого шляху, страху власної невдачі та про вихід з цього стану. Пісня про дві різнобічні сторони поглядів на одну ситуацію! Перша сторона — боїться та сама себе заплутує, друга — вбачає в цьому прекрасне і хоче взяти все у свої руки”.

Артистка YANA MORI описує свою легку осінню композицію як саркастичне r&b, але водночас дівчина вкладає у неї найглибші для себе сенси, які вона хоче донести своїм слухачам. 

Яна щиро хоче, щоб під час прослуховування треку кожен проживав власну історію, зі своїми емоціями, щоб пісня допомагала віднайти правильний шлях та надавала відчуття комфорту та спокою!

Співачка відверто ділиться з нами про те, що змінилося з часів написання перших двох синглів “потаємності” та “пристрасті”, та написанням пісні  “далі”:

“В минулих синглах була я та ще одна чітка постать, «далі» – лише про мене. В новій пісні можна прослідкувати розмову з умовним «ти», проте ця розмова внутрішня, в моїй голові, отже постать тут тільки одна”.

Артистка YANA MORI розповідає, що пісня “далі” про новий початок, про розвиток сольної кар’єри. Дівчина довгий час була в музичній кризі через розпад гурту, “далі” є частково про цей важливий період співачки.

З прем’єрою пісні “далі” Яна залишає цей важкий та водночас важливий етап у своєму житті та починає новий — творчий та сповнений ентузіазму!  

Зараз YANA MORI планує ще більше працювати над майбутніми піснями, вдосконалювати свій особливий стиль та радувати нас новими затишними та кайфовими треками:

“Мрію, щоб під мої пісні люди проживали свої емоції, своє життя”.

Також Яна хоче віднайти свою аудиторію та співати зі своїми слухачами в унісон її трансляцію думок у цей світ через призму нових пісень, якими співачка зовсім скоро поділиться зі світом!