Денис Філімонов знову радує прихильників новою піснею

Денис Філімонов знову радує прихильників новою піснею

Співак відвертий зі своєю аудиторією: всім нам часом не просто любити, життя часто вносить свої корективи, ми не можемо знати, що буде завтра, особливо в сучасних реаліях. Але ми точно знаємо: якщо кохаєш по-справжньому, все до снаги!

Аранжування, виконане  популярним талановитим співаком Golubenko, підкреслює всі тонкощі й міць пісні. Ми знаємо, яка наша доля, що є нашою волею, хто такий час? Безперечно, не завжди, але знаємо напевно, що часу не існує для людини, яка любить, бо можна напитися, насититися й думками одне про одного, а інколи не вистачає вічності набуттям разом! 

Денис Філімонов говорить нам, якщо поруч та людина, з якою добре говорити і є про що мовчати, кохання – безумовне! І ніщо в такому випадку не зможе стати на шляху двох закоханих сердець. Кохання здатне подолати будь-які труднощі у, здавалося б, найтемніші часи. Всупереч долі…  До речі, саме під такою назвою вийде новий альбом співака! Ці два слова набагато глибші, ніж здаються і це не лише про кохання, це все про життя!