Денис Філімонов зробив різдвяний подарунок слухачам 

Денис Філімонов зробив різдвяний подарунок слухачам 

Нова пісня Дениса Філомонова «Все буде окей» з перших акордів переносить  в передноворічний шматочок справжньої містерії, куди завжди хочеться потрапити напередодні Різдва в пошуках дива.

Денис Філімонов зробив різдвяний подарунок слухачам 

Наближаються свята, завжди в такі дні хочеться магії, а особливо тепер, коли кожен українець зараз проходить свій найскладніший шлях. Інколи немає сил і хочеться опустити руки, але співак ніби нагадує нам, що ми все переможемо! Головне що? Правильно – Віра! Тож віднайшли свою віру і безмежну любов і крокуємо в новий рік! 

Окрім того, новорічні свята – це завжди зустрічі з рідними, поїздки додому! Але знову ж таки у нашій країні не у всіх він зараз є той дім…  І попри сильне бажання купити квиток на потяг «Київ-Вугледар» чи «Київ-Маріуполь», чи «Київ-Сімферополь», зробити це неможливо, але Різдво – час віри в дива! Квитки обовʼязково будуть, все буде ще ліпше і краще! Тож переживаємо ці тимчасові складнощі, дякуємо ЗСУ і йдемо вперед з усмішкою, вірою і любовʼю! 

На новий рік кожен загадає бажання! Денис Філімонов у пісні вже загадав для нас всіх – не здаватися, адже все буде окей! Прекрасний подарунок – життєствердна пісня для вільного,  сильного українського народу! Все буде, буде обовʼязково краще!