Держава анонсувала урочисте свято на честь 30-річчя Незалежності України

Держава анонсувала урочисте свято на честь 30-річчя Незалежності України. Незалежність і музика в нашій ДНК

Держава анонсувала урочисте свято на честь 30-річчя Незалежності України. Незалежність і музика в нашій ДНК

На честь Дня Народження Країни 24 серпня в Києві на НСК Олімпійському відбудеться унікальне за своїм форматом урочисте свято.

Грандіозне музикальне шоу розгортатиметься на найбільшій в історії України технологічній сцені  та поєднає в собі  сучасне мистецтво, найулюбленіші пісні, хореографічний перфоманс та інноваційні технології.

Держава анонсувала урочисте свято на честь 30-річчя Незалежності України

Українська музика — у нашій ДНК.

Наша багатовікова історія та культура зібрані в літературі, архітектурі,театрі,  кіно, живописі,  одязі… та, звичайно, в музиці.

Українська музика — це поезія, самобутні мелодії та талановиті люди, що її співають.

Симбіоз сучасності і аутентичності, до яких можна доторкнутися, на сцені відтворять легендарні українські артисти, відомі на весь світ  та зовсім молоді виконавці. Вони обєднаються заради єдиної пісенної історї, любові та гідності, яка буде лунати 24 серпня на НСК Олімпійському. 

Українська  пісня — у нашій ДНК.

Це музичне мистецтво та пісні, які шанують минуле та сповнюють надією наше майбутнє. 

Деякі пісні співали ще наші дідусі і бабусі, а під інші — вже танцюють наші діти. Без пауз, без зупинок, виконавці  передаватимуть цю мелодію один одному та співатимуть про любов, гордість, віру, гідність та мужність. Про єдність і силу  історичної спадщини, що тече в нашій ДНК.

Незалежність — у нашій ДНК.

Новітній історії України виповнюється 30 років. Молодий вік, що є здобутком поколінь. Жага до волі та незалежності пройшла крізь  віки та подарувала кожному українцю свободу, якою ми пишаємось сьогодні. Яка відтвориться в нескінченній єдиній пісні. 

Святкуймо День Народження Країни разом! 

Урочистий концерт зможе побачити кожен українець. Трансляція запланована на багатьох центральних каналах телебачення та на великих екранах, що будуть встановлені на Майдані Незалежності. 

Унікальність формату ювілейного концерту ще й в тому, що він має благодійну складову. Кошти, зібрані з благодійних внесків глядачів на НСК Олімпійський будуть перераховані до Благодійного Фонду Marchuk Art Foundation. Мета фонду — втілення амбітної ідеї Президента України, створення Центру сучасного мистецтва — музею Івана Марчука.

Урочисте свято «День Народження Країни» триватиме три години з 21.00 до 00.00. 

Долучитись до святкування на НСК Олімпійський та зробити благодійний внесок можна тут

Деталі заходу тут