DIBROVA та Олена Тополя презентують новий трек “Хочеш” – гімн незламного кохання, яке долає всі перешкоди

Олена Тополя та DIBROVA

Українські артисти DIBROVA та Олена Тополя спільно представили ліричну пісню “Хочеш” – глибоку та емоційну композицію, яка підкорює серця слухачів своїм змістом та мелодійністю. Цей трек є справжнім символом незламної віри у силу справжніх почуттів та здатність любові надихати та підтримувати у найскладніші моменти життя.

“Пісня “Хочеш” про найкращі та найяскравіші моменти — об’єднання двох людей, які починають спільну дорогу. Вона прекрасна для першого таночку молодят, яким, як нікому, відомо про найгарячіший період закоханості. Коли все переростає вже в більш глибоке усвідомлення, в плани на життя. Я дуже хотіла б, щоб під цю пісню утворилося багато сімей і щоб вони були міцні”,  —  коментує Олена Тополя.

Артисти створили музичний твір, який відображає справжні емоції та переживання, знайомі кожному. Кожен рядок пісні передає глибокі почуття та щирість, що робить композицію особливою та близькою слухачам.

“У цій пісні ми хочемо закарбувати всі історії кохання багатьох українців, які щодня шукають сили та натхнення продовжувати жити й боротися попри все” – стверджує DIBROVA. “Це трек про кожного з нас, про нашу здатність любити і вірити, не зважаючи ні на що”.