TANKATAKA презентує пісню “Тече вода” до річниці підриву Каховської ГЕС

TANKATAKA презентує пісню “Тече вода” до річниці підриву Каховської ГЕС

Після тривалої перерви TANKATAKA повертається з новим синглом “Тече вода”, прем’єра якого відбулась 6 червня, до річниці трагедії на Каховській ГЕС. 

У новій роботі TANKATAKA вшановує пам’ять постраждалих від теракту на водосховищі, який влаштувала країна-агресор росія 6 червня 2023 року.

Ця пісня описує швидкоплинність часу, небезпеку, що насувається, та невідворотність наслідків. 

“В день трагедії я разом з мільйонами українців стала безпомічним свідком того, як за лічені години велика вода знищила усе живе. – ділиться TANKATAKA. – Цю трагедію принесла на українську землю країна-гній. Було страшно бачити, як нестримна водна стихія руйнує все на своєму шляху: тварин, людей, домівки, цілі населені пункти. Страшне усвідомлення того, що ця катастрофа – справа рук «людей». Того ж дня, 6 червня, я написала пісню «Тече вода»… Зняла відео та виклала в свій Instagram і YouTube… Мені хотілось поділитися своїм болем… Я відчувала, що це може комусь допомогти, хто відчуває те саме. Виявилося, що нас таких чимало. Багато людей писали, що пісня стала справжньою підтримкою, дозволила вивільнити емоції, виплакати увесь біль. Це нагадало мені про важливість проживати страшні моменти разом. На жаль, таких подій на долю українців випадає чимало”. 

“Я не хочу, я не хочу,
але так.
Що не день, то новий злочин 
у містах”

За словами TANKATAKA, їй потрібен був час перезавантажитись та розібратись із собою.“Я довго не могла знайти потрібне звучання для аранжування цієї пісні. Але мені пощастило познайомитись з саунд-продюсером Даніелем Окаро, який допоміг втілити в аранжуванні саме те, що я хотіла виразити у пісні: морок, глибину та силу великої води. Я вважаю, що ми створили гідну роботу,” – упевнена TANKATAKA.

TANKATAKA презентує пісню “Тече вода” до річниці підриву Каховської ГЕС

“Тече вода” – це емоційний трек у жанрі електро-поп, який одразу зачаровує своєю глибокою атмосферою. Пульсуючий ритм і звучання 808 басу додають композиції енергії та глибини, немовби ми пливемо під водою, відчуваючи кожен рух потоку. Саунддизайн створює ілюзію текучості й непередбачуваності, а синтезатори поглиблюють слухача в атмосферу нестримного гніту та страху. Наповнення треку вокальними гармоніями додають містичності та напруженості, ніби сирени співають у безмежності океану.

TANKATAKA презентує пісню “Тече вода” до річниці підриву Каховської ГЕС

Разом із прем’єрою синглу “Тече вода” TANKATAKA випустила відеороботу, яка доповнює пісню візуальними образами, створеними у співпраці з українською дизайнеркою DOBROVA.

Пісня «Тече вода» від TANKATAKA вже доступна для прослуховування на всіх стримінг- майданчиках. Цей сингл відкриває новий творчий етап співачки. Після тривалої паузи TANKATAKA готова вийти до слухачів з новим звучанням та представити нову себе – відверту та сміливу.

Цією роботою TANKATAKA анонсує альбом, прем’єра якого запланована на осінь 2024 року.