“Дівчинка, привіт” від LESAN: новий хіт для випускних вечорів

“Дівчинка, привіт" від LESAN: новий хіт для випускних вечорів

Молодий та перспективний артист лейблу Papa Music, LESAN, стрімко завойовує серця слухачів на всіх музичних платформах. Його новий трек “Дівчинка, привіт” вже готовий стати справжнім гімном для всіх випускників.

“Дівчинка, привіт" від LESAN: новий хіт для випускних вечорів

Натхненний власним досвідом нещодавнього закінчення школи, LESAN створив пісню, яка стане символом прощання з дитинством та початком нового етапу в житті кожного школяра. 

“Я помітив, що у нас немає так званого гімну випускних – пісні, з якою буде асоціюватися цей чарівний вечір кожного школяра. Саме тому я вирішив подарувати цю пісню кожному, хто сьогодні прощається зі школою” – ділиться Саша, відомий як LESAN.

Прем’єра “Дівчинка, привіт” відбулася саме в той день, коли в більшості шкіл України пролунали останні дзвоники. Це додало особливого символізму та емоційності до виходу треку, зробивши його ще ближчим до сердець випускників.

LESAN також здивував своїх шанувальників нестандартним підходом до зйомок кліпу на новий сингл. Артист організував кастинг через свій TikTok, на який відгукнулася велика кількість молодих людей. Вибір учасників став справжнім викликом для Саші через велику кількість талановитих претендентів.

У кліпі також знялися популярний TikTok-блогер Vova Cigan, який вже давно став справжнім улюбленцем глядачів, та Анастасія Капшученко, зірка TikTok, яка виконала головну роль випускниці.

Не пропустіть можливість відчути магію випускного вечора разом з новим хітом “Дівчинка, привіт” від LESAN! 

Слухайте сингл на всіх платформах: