Друга частина українського благодійного туру Сергія Бабкіна пройде в червні

Друга частина українського благодійного туру Сергія Бабкіна відбудеться в червні

На початку літа відомий український музикант Сергій Бабкін вирушить у другу частину благодійного туру містами України. Він зіграє п’ять концертів у форматі квартирників. Турне розпочнеться 4 червня виступом у Вінниці. Також заплановано виступи в Білій Церкві, Харкові, Кривому Розі, Сумах та Києві. До програми увійдуть як найпопулярніші пісні Бабкіна, так і новітні композиції, народжені вже під час війни. Кошти, зібрані на концертах, Сергій спрямує 127-й Окремій бригаді сил ТрО ЗСУ Харкова.

Розклад концертів: 

04.06 Вінниця 

05.06 Біла Церква

06.06 Харків 

09.06 Кривий Ріг 

11.06 Суми

12.06 Київ

Квитки за посиланням

“У лютому я зіграв 12 благодійних квартирників у 11 містах. Це були по-справжньому теплі зустрічі, спогади про які досі у моїх думках. Та настав час оголосити нові дати у червні! Нові міста та улюблені пісні моїх слухачів у камерній атмосфері. За численними проханнями у Харкові та Києві зіграю концерти на біс!”, – коментує Сергій Бабкін.

Нагадуємо, 12 травня, світ побачив новий сингл Сергія Бабкіна “127МА”. Ця особлива пісня була написана на прохання командира 127-ї Окремої бригади Сил ТрО ЗСУ Харкова, рідного міста Сергія. Ідея композиції виникла у лютому, коли співак відвідав з концертами розташування військової частини. Окрім самого Бабкіна та його музикантів в запису взяли участь і бійці бригади. Також на початку треку можна почути реальні переговори українських воїнів закритими лініями зв’язку.Крім того, у лютому 2023-го відбувся благодійний тур Сергія Бабкіна містами України, в рамках якого співак дав 12 концертів в 11 містах. Загалом від початку повномасштабного вторгнення Бабкін зіграв близько 80 благодійних концертів в Україні, США, Канаді, Німеччині, Литві, Латвії, Естонії, Чехії, Польщі, Грузії, Туреччині, Швейцарії, Ірландії, Іспанії та на Кіпрі як у складі проекту “Доброго вечора, ми з України!”, так і сольно, а усі гонорари за виступи спрямував волонтерським організаціям, які опікуються жителями та ТрО Харківщини.