Друга сольна пісня артистки YARIMA після припинення роботи з гуртом The Hardkiss

27 січня молода артистка YARIMA випустила нову пісню “Зазіхаю”, присвячену, як каже сама артистка, синтетичному коханню.

27 січня молода артистка YARIMA випустила нову пісню “Зазіхаю”, присвячену, як каже сама артистка, синтетичному коханню.

“Зазіхаю” описує штучні почуття, коли людина сама малює образ об’єкта закоханості, сама створює бурю емоцій всередині себе, сама переживає їх. Це любов навколо персони, при цьому без участі самої персони. Певною мірою деструктивні почуття, які, мабуть, хоча б раз переживала кожна людина.  

“Пісня “Зазіхаю” не схожа на всю ту лірику, яку я писала до. По-перше, вона займає більш серйозну музичну форму. По-друге, я б сказала, що пісня претендує на звання українського R’n’B. Ну, і по-третє, в плані сенсів “Зазіхаю” досить таки відверта, десь навіть провокаційна”, — говорить YARIMA.

YARIMA з’явилась на українській музичній сцені завдяки перемозі в конкурсі від The Hardkiss і Pepsi у 2021 році. Маша, так звати співачку, була виділена серед 1500 учасників та отримала змогу створити свій перший мініальбом за підтримки The Hardkiss. Тепер артистка вирушила в сольне плавання та випускає вже другу пісню під назвою “Зазіхаю”.

Перша робота “Під три чорти” вийшла декілька місяців тому.