Дует Two from Zoo випускає нову злободенну іронічну пісню під назвою «Щекавиця»

Дует Two from Zoo випускає нову злободенну іронічну пісню під назвою «Щекавиця»

Two from Zoo випускає нову злободенну іронічну пісню під назвою «Щекавиця».

На цей раз головною темою пісні став мем, який зайшов занадто далеко – оргія на горі Щекавиця у Києві, яку вирішили організувати у випадку ядерного вибуху.

Нас вразила ця ідея своєю сміливістю і, на перший погляд, навіть абсурдністю. Але ще більше нас вразило те, з якою легкістю українці розмірковують про це, адже насправді ядерний вибух – це дуже серйозно. Проте, від втоми від постійних новин та затяжної війни, так хочеться якоїсь хоча б невеликої розрядки, так хочеться побачити світло в кінці тунелю, дорога по якому настільки вже затягнулася.

Саме цим світлом для нас і стала ця пісня, яка насправді про любов. Любов до себе, прийняття себе та свого тіла як чогось природного і про те, щоб не відкладати нічого на останній момент і не чекати ядерної бомби, бо життя минає дуже швидко і здається, що українці це відчувають зараз особливо гостро.

Проте, в цьому і є вся суть українців: нас не зламати. Нікому і ніколи. І це те, що відрізняє нас від всіх інших націй – сила духу, самоіронія та надія на краще, яка не помирає ніколи. І якщо помирати, то тільки з музикою. Але все у нас буде добре, бо інакше – ніяк.