Молода київська співачка ASLAMOVA присвячує кліп «24/02» усім загиблим дітям під час війни з росією

Молода київська співачка ASLAMOVA присвячує кліп «24/02» усім загиблим дітям під час війни з росією

ASLAMOVA присвячує кліп «24/02» усім загиблим дітям під час війни з росією.

У травні 2022 року артистка дебютувала з авторською композицією «24/02». Воєнна пісня розповідає історію мами, яка втратила свою дитину, тікаючи від обстрілів.

У підтримку дебютного синглу 14 жовтня відбудеться премʼєра музичного відео, що символізує історії українців, трагічно загиблих під час російської агресії.

«Не вистачає слів, аби висловити увесь біль, з яким нам доводиться жити кожної секунди. Усі страждання, що, здавалося, були тимчасовими – перетворилися у вічність. 24 лютого триває вічність. 24 лютого ми переживаємо щодня. Ця відеоробота для мене видалась непростою, бо символізує тих, кого з нами вже немає. Тих, чиї думки ми більше не почуємо. Тих, хто по собі залишив тільки памʼять» – коментує виконавиця.

ASLAMOVA – українська співачка й авторка пісень. Наразі артистка працює над дебютним EP, реліз якого планується 2023 році. Концептуальний альбом розповідатиме про етапи внутрішніх переживань співачки через призму рефлексій на війну. 

Наступний сингл у підтримку альбому, «Промова», що було подано командою артистки на відбір «Євробачення-2023», розкриває думки виконавиці над пережитим минулим, що переслідує нас усіх щодня і всюди. Премʼєра пісні відбудеться наступного місяця.