Експрес-курс із любові до себе від гурту KAZKA в новій пісні «СОЛОДКІ»

Експрес-курс із любові до себе від гурту KAZKA в новій пісні «СОЛОДКІ»

Гурт KAZKA презентує новий трек «СОЛОДКІ», в якому об’єднав танцювальні ритми композитора Сергія Єрмолаєва та відверту, майже інтимну лірику Сергія Локшина. Цікаво, що в роботі над піснею взяв участь Дем’єн Ескобар — американський скрипаль-віртуоз, володар двох премій Emmy, чиїм талантом захоплюється Барак Обама. Музикант активно підтримує Україну від початку повномасштабної війни, тому залюбки погодився на колаборацію з українським гуртом і створив для них струнну партію.

«СОЛОДКІ» — це музична рефлексія солістки гурту Олександри Заріцької про безумовну любов до себе, адже кожна людина — така одна на мільярд. А також про щире кохання, на яке ми всі заслуговуємо. Навіть під час війни. Навіть посеред темних веж. 

«Така особлива й така моя пісня «СОЛОДКІ»! Про любов до себе й почуття до коханих. Про кайф від власного відображення в дзеркалі й тепло, що дарують миті, коли «щока до щоки». Про вогник всередині, який розпалює кожен рух, кожен ритм й справжню насолоду, що дарує кохання. 

Я впевнена, що цей пост просто зараз читають люди, які розчарувались — в собі, в стосунках, в мріях. Я знаю це відчуття, і розумію, як важко з ним боротись. Але обіцяю, що воно не назавжди! Шукайте власні стимули й опори, вивчайте себе, закохуйтесь у себе день у день та любіть так, як хочете, аби вас любив світ навколо», — написала в соцмережах Олександра Заріцька.