EL Кравчук повертає українок “Додому” 

EL Кравчук повертає українок “Додому”

Понад 8 млн людей, рятуючи життя, виїхали за кордон через повномасштабне вторгнення росії в Україну, і кожен з них намагається влаштувати власну долю на чужині. 

Нова пісня EL Кравчука «Додому» — це віддзеркалення душі кожної людини, що була змушена покинути власну домівку і рятувати життя деінде через війну, розв’язану росією, й водночас запрошення «повернутися додому». 

Головна місія пісні — донести, що дім — це не тільки будівля і квартира, у зрозумілому для всіх значенні. Дім — це душа, країна, місто, місце, де ти відчуваєш те саме тепло і спокій. Люди, згадки, емоції, які ти можеш пережити лише повернувшись ДОДОМУ. 

Композиція була створена на основі вражень, якими поділились українки, що знайшли порятунок за кордоном. Поет Борис Гриньов талановито передав у віршах весь спектр емоцій, які доводиться щодня відчувати біженцям, а композитор та саунд-продюсер Майкл Некрасов, створюючи мелодію, намагався передати атмосферу звичного затишку кожному українцю, який мріє повернутися додому. 

Над музичним відео працювала команда Zoo Cinema. Режисер Олександр Швець створив сюжет, за яким жінка повертається в Україну разом з дітьми, зрозумівши, що лише на Батьківщині можна знайти той самий душевний спокій і потрібні сенси. 

“Українка, не приховуючи відчуттів від побаченого, плаче у вбиральні залізничного вокзалу — єдиного місця, де вона на хвилину може побути на самоті, і потім повертається до дітей з усмішкою, ніби натякаючи “все добре, ми вдома”. Свого часу я отримав статус “секс-символа” України, тож хто, як не я, може запрошувати жінок повернутись в Україну, де їх чекає все”, — з гумором зазначив EL Кравчук