EL Кравчук випустив трек «Без страху», який став головною піснею його благодійної місії

EL Кравчук випустив трек «Без страху», який став заглавною піснею його благодійної місії

EL Кравчук випустив трек «Без страху», який став заглавною піснею його благодійної місії

Ще з початку війни, з 2014 року EL Кравчук підтримує наших воїнів. Увесь цей час він їздив до зони АТО та підтримував дух наших захисників. Досить часто це були виступи в містечках та селищах майже на лінії вогню. Його багато питають «як це, цивільній людині виступати перед публікою у зоні бойових дій?» він завжди відповідав: «Без страху». 

Зараз співак випустив трек «Без страху»(композитор М.Некрасов, поет Б.Гриньов) в підтримку наших воїнів, які кожної хвилини без страху захищають нас в кожній точці України, та розпочав одноіменну благодійну місію, головною метою якої є підняття бойового духу військових та підтримка звичайних людей під час війни. 

 ⁃ Це не просто чергова пісня, кожне слово в ній написане із особливим посилом, адресованим кожному, кого торкнулася ця війна. Як сказала одна моя подруга, яка вже мала змогу прослухати цю пісню, «не бійся» – це ті слова, які найчастіше зустрічаються у Святому писанні. Не треба боятися, ми обов‘язково одержимо перемогу! Ця пісня вирізняється серед усіх моїх пісень, її можна виконувати навіть просто під гітару, але це ще більше надає їй аутентичності, – розповів EL Кравчук. 

Співак вже виступив перед дітками та лікарями та підтримав воїнів у військових частинах, подарувавши їм невеличкі концерти. Та це тільки початок, і він не збирається на цьому зупинятися та закликає інших українських артистів, які лишилися в країні та в змозі допомогти, теж долучитися до його Благодійної місії дарувати людям посмішки та надихати їх своєю творчістю.